O nás

Něco málo z naší historie i současnosti

Jsme zde od roku 2003

Podnik vznikl jako rodinný, celkovou rekonstrukcí prostor bývalé mlékárny v obci Kněždub v roce 2003, se zaměřením na vařenou masnou výrobu. Zakladateli byli bratři Pavel a Stanislav Náhlíkovi s manželkami.

NOVÉ PRACOVNÍ SÍLY

Ve čtyřech lidech se již rozrůstající výroba nedala zvládat, proto jsme v roce 2004 začali postupně nabírat nové zaměstnance. V současné době u nás pracuje 25 lidí.

PŘIŠLY I DALŠÍ DŮLEŽITÉ ZMĚNY

V roce 2005 proběhla další rekonstrukce, rozšíření o manipulační a skladovací prostory. V březnu roku 2009 firma změnila právní formu podnikání z fyzické osoby na právní: společnost s ručením omezeným.

STÁLE VĚTŠÍ NABÍDKA

Hlavním sortimentem naší výroby jsou tepelně opracované výrobky ve skle (tj. polévky, paštiky, hotová jídla). Jako doplňkový program pak zpracováváme sádlo. Kapacita naší výroby je cca 2000 kg denně a celkem nabízíme 26 druhů výrobků. Náš sortiment se neustále snažíme i nadále rozšiřovat, abychom uspokojili požadavky stále náročnějších zákazníků.

KVALITA JE PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ

Firma přísně dodržuje veškerá pravidla a nařízení, je pod neustálým dohledem Krajské veterinární správy v Brně inspektorátu Hodonín. Veškeré zařízení a vybavení včetně autoparku splňují všechny požadavky EU.

OCENĚNÍ AGRÁRNÍ KOMORY

Výrobky jsou vyráběny tradiční originální recepturou, která byla kladně ohodnocena Agrární komorou Jihomoravského kraje v soutěži „Chuť Jižní Moravy“ v letech 2006, 2007, 2008 a 2011. V roce 2007 navíc naše „Zabíjačková paštika z Kněžduba“ získala ocenění v kategorii „Specifický, vysoce hodnocený výrobek”.

Vlastní doprava

Od roku 2014 rozvážíme zboží vlastními auty přímo do velkoskladů, taktéž provádíme vlastní ambulantní rozvoz po okolí.